Praha-arcibisk., Alois Josef Kolovrat-Krakovský
Lang - AR introniz. medaile 17.dubna.1831 - Kristus jako dobrý pastýř, český opis / znak, české opisy, Sign., 34mm, 14.194g, M.2958, Don.4666, krásná patina