Praha - klášter Benediktinů v Emauzích
Zlacená pamětní medaile 1880 - stojící svatý Benedikt čelně, písmo / velký kříž s nápisy, opis, Nesign., podob. jako Don.4717, 45mm, 34.746g, pěkná patina