Církevní medaile - křestní
Sign.RB - svatý Jan křtí Krista v Jordánu, krajina, nápisy a opis / ornament, 11-řádk. nápis a opis 1705, Ag 52mm, 28.419g, dr.vada mater., nedor., patina R!