Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Církevní medaile - ostatní - nesignované
Sv.Jiří na koni bojuje s drakem, opis / loď v bouři, opis, Nesign., Nepunc., Ag 42mm, 20.518g, patina