ČNS Praha, 60. aukce

Rupie 1840 - Sign."S"

Položka 2145
Vyvolávací cena: 500 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Indie - Britská východoindická společnost

Rupie 1840 - Sign."S", KM.457.5, 11.606g, nep.hr., dr.rysky, patina R!

Zachovalost: -1/1