ČNS Praha, 60. aukce

Neoficiel.pam.medaile 1898 - na 50.výročí vlády

Položka 2194
Vyvolávací cena: 340 CZK
Docílená cena: 340 CZK

Neoficiel.pam.medaile 1898 - na 50.výročí vlády, Nesign., zlacený bronz 34 mm s původní ouškem a nepůvodní stuhou

Zachovalost: 1/1/1