Československo - odznaky vojenských akademií
Vojenská akademie ČSSR - typ 1960 - Ag925 Zukov (2x), Vojenská akademie SSSR (zlacený bronz ?), Vojenská akademie SSSR - Frunze (nepunc. stříbro ?), etue 4ks