Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Československo - resortní medaile a odznaky
Zasloužilý lékař - česká verze, Pulec.C.27a, Punc. Ag 900, výr. Zukov, Sign.MB (Beutler), původní etue