ČNS Praha, 60. aukce

Mezinár. obchodní a živnost. výstava 1908 - alegorie

Položka 2488
Vyvolávací cena: 1 200 CZK
Docílená cena: 1 200 CZK

Karlovy Vary

Mezinár. obchodní a živnost. výstava 1908 - alegorie, opis / letící orel nese ratolest a stuhu s nápisem, opis, Sign.Christlbauer, zl.bronz 60 mm, patina, tém.