ČNS Praha, 60. aukce

Nesign.- AE medaile včelařského spolku b.l. - městský

Položka 2493
Vyvolávací cena: 600 CZK
Docílená cena: 2 600 CZK

Linec

Nesign.- AE medaile včelařského spolku b.l. - městský znak, opis / včely kolem úlu, opis, bronz 41 mm, dr.hr., dr.rysky, patina