Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Linec
Nesign.- AE medaile včelařského spolku b.l. - městský znak, opis / včely kolem úlu, opis, bronz 41 mm, dr.hr., dr.rysky, patina