Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Pardubice
Vynálezcům ruchadla bratrancům Veverkům 8.9.1883 - zdokonalený pluh, opis / 6-řádkový nápis v lipovém věnci, Nesign., měď 28mm, patina, téměř