Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Braun - stříbrná medaile pro vystavovatele - český lev s praporcem / lipová a dubová ratolest, nápisy, Sign., Punc., Ag 44mm, 38.529g, ŠFP.17b, hrany, škr.