ČNS Praha, 60. aukce

Braun - bronzová medaile pro vystavovatele - český

Položka 2511
Vyvolávací cena: 300 CZK
Docílená cena: 440 CZK

Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891

Braun - bronzová medaile pro vystavovatele - český lev s praporcem / lipová a dubová ratolest, český a německý nápis, Sign., měď 44 mm, ŠFP.17c, patina