Štýrský Hradec (Graz)
Theuring - včelařská a ovocnářská medaile b.l. - žena u úlu, písmo / 2-řádk.nápis, věnec z růží, opis, Sign., Ag 30mm, 17.545g, nep.rysky, patina, téměř