ČNS Praha, 60. aukce

Španiel - na 85.narozeniny 1935 (Ag lesklé 60 mm) -

Položka 2533
Vyvolávací cena: 1 200 CZK
Docílená cena: 1 500 CZK

Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka

Španiel - na 85.narozeniny 1935 (Ag lesklé 60 mm) - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., Fl.41a, Nov1.1.97b, 78.342g, patina