ČNS Praha, 60. aukce

Namur 1912 - zlatá medaile výstavy skotu - býk

Položka 2544
Vyvolávací cena: 300 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Belgie

Namur 1912 - zlatá medaile výstavy skotu - býk zleva, nápis / nápis v kruhu a městský znak ve věnci, Sign.A.Martin, zlacený bronz 45 mm s původ. závěsem