Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Dennon a Jaley - stojící císař - bez nápisu, Sign., na hraně značeno "BRONZE", patinovaný bronz 42x100 mm