Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Napoleon I. - AE medaile na obnovu císařství 1830 - portrét zprava, písmo/ plánované přenesení císařových ostatků, Sign., bronz 52 mm, vl.rysky, stopy zlacení