ČNS Praha, 60. aukce

Dupuis Daniel - Světová výstava v Paříži 1889 -

Položka 2552
Vyvolávací cena: 400 CZK
Docílená cena: 400 CZK

Dupuis Daniel - Světová výstava v Paříži 1889 - personifikace Republiky, opis / alegorie, nápis a opis, Sign., bronz 63 mm, nep.hr., dr.rysky, patina