Německo - Bavorsko
Wadere - Bavorský průmyslový spolek b.l. - alegorie, nápis / tři včely u úlu a 6-řádkový nápis ve vavřín. věnci, Sign., Punc., patinované Ag990, 50mm, 51.147g