ČNS Praha, 60. aukce

Hapag - společnost zaoceánské osobní lodní dopravy

Položka 2570
Vyvolávací cena: 600 CZK
Docílená cena: 600 CZK

Německo - Hamburg

Hapag - společnost zaoceánské osobní lodní dopravy, Sign.Langa, Punc. Ag900, 37mm, 19.512g, původ. závěs, vyryté věnování "Johannes Jacobsen 1905 - 1930", pat.