ČNS Praha, 60. aukce

Otto von Bismarck - 80 let naroz. 1.4.1895 - poprsí

Položka 2575
Vyvolávací cena: 800 CZK
Docílená cena: 800 CZK

Otto von Bismarck - 80 let naroz. 1.4.1895 - poprsí v klobouku zprava / stojící Germania, opis, Nesign., Nepunc., Ag 38mm, 28.146g, hr., vlas.rysky