ČNS Praha, 60. aukce

Princ Ernst August a princezna Viktoria Luise 1913 -

Položka 2578
Vyvolávací cena: 2 000 CZK
Docílená cena: 2 400 CZK

Princ Ernst August a princezna Viktoria Luise 1913 - dvojportrét zprava, opis / dva znaky pod korunou, písmo, Sign.Placht, Punc., Ag 56mm, 77.584g, téměř