Smaltované odznaky
Praha, Kr.Vinohrady - Vzájem. podpůr. spolek hraběte Zdeňka Kaplíře ze Sulevic, Nesign., smaltovaný bronz 30 mm s nepůvodní jehlicí, mírně poškozený smalt