Smaltované odznaky
Praha, Žižkov - Hnízdo kosů pod Vítkovem - I.vzájem. podp. a vzdělávací spolek, Nesign., smaltovaný bronz 27x31 mm s ulomeným zav. špendlíkem, poškozený smalt