ČNS Praha, 60. aukce

Újezd b.l. - Hospodářská čtenář. beseda

Položka 2656
Vyvolávací cena: 300 CZK
Docílená cena: 340 CZK

Smaltované odznaky

Újezd b.l. - Hospodářská čtenář. beseda, Sign.Karnet- Kyselý, smaltov. bronz 30x35 mm se zavír. špendlíkem, mírně poškozený smalt

Zachovalost: 1