Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Smaltované odznaky
Újezd b.l. - Hospodářská čtenář. beseda, Sign.Karnet- Kyselý, smaltov. bronz 30x35 mm se zavír. špendlíkem, mírně poškozený smalt