Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Smaltované odznaky
Žižkov b.l. - Obec baráčníků pod Vítkovem, Nesign., postř.smaltovaný bronz 21x23 mm se zavír.špendlíkem, poškozený a opravovaný smalt