ČNS Praha, 60. aukce

Žižkov b.l. - Obec baráčníků pod Vítkovem

Položka 2663
Vyvolávací cena: 200 CZK
Docílená cena: 200 CZK

Smaltované odznaky

Žižkov b.l. - Obec baráčníků pod Vítkovem, Nesign., postř.smaltovaný bronz 21x23 mm se zavír.špendlíkem, poškozený a opravovaný smalt

Zachovalost: 1-