ČNS Praha, 60. aukce

Svobodný Israel 1958 - zajatci pod palmou (replika

Položka 381
Vyvolávací cena: 12 000 CZK
Docílená cena: 12 000 CZK

Israel - republika

Svobodný Israel 1958 - zajatci pod palmou (replika římské mince), opis / svobodní lidé pod palmou, opis, Nesign., Nepunc., Au27mm, 14.966g, nep.hr., nep.rysky