ČNS Praha, 61. aukce

Česká Lípa - tolar.medaile k výročí zavraždění 1934 -

Položka 1054
Vyvolávací cena: 14 000 CZK
Docílená cena: 15 000 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634

Česká Lípa - tolar.medaile k výročí zavraždění 1934 - poprsí mírně zprava, opis / korunovaný znak města, opis, Nesign., Punc., Ag987, 38mm, 30.202g, patina