ČNS Praha, 61. aukce

Kolářský - velká stříbrná medaile (10 Dukát) 1972 -

Položka 1055
Vyvolávací cena: 800 CZK
Docílená cena: 1 500 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634

Kolářský - velká stříbrná medaile (10 Dukát) 1972 - poprsí zprava, opis / znak, opis, Sign.ZK, Nepunc., 40mm, 21.915g