ČNS Praha, 61. aukce

Cín. medaile na svěcení chrámu sv.Václava 28.9.1870

Položka 1073
Vyvolávací cena: 260 CZK
Docílená cena: 480 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

České Budějovice

Cín. medaile na svěcení chrámu sv.Václava 28.9.1870, Nesign., 27 mm s původním raženým ouškem, Přib.51, Don.4161, dr.rysky, pěkná patina, téměř