ČNS Praha, 61. aukce

Svěcení chrámu sv.Ludmily 8.10.1893 - průčelí chrámu

Položka 1080
Vyvolávací cena: 200 CZK
Docílená cena: 200 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Královské Vinohrady

Svěcení chrámu sv.Ludmily 8.10.1893 - průčelí chrámu, opis / znak v kružbě, opis, Nesign., cín 32mm, 9.438g, Přib.715c, nep.hr., nep.rysky, patina