ČNS Praha, 61. aukce

Šmakal - Krajinská výstava 1899 - Zásluze - měst.znak

Položka 2459
Vyvolávací cena: 2 000 CZK
Docílená cena: 2 400 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Červený Kostelec

Šmakal - Krajinská výstava 1899 - Zásluze - měst.znak v kartuši, opis / výstavní předměty, nápis a stuha, Sign., Punc., Ag 43mm, 41.042g, nep.rysky, patina