ČNS Praha, 61. aukce

Hospodářský spolek okresu Kojetín. b.l. - Za zásluhy

Položka 2461
Vyvolávací cena: 500 CZK
Docílená cena: 600 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Kojetín

Hospodářský spolek okresu Kojetín. b.l. - Za zásluhy - kráva, včely, hrábě, ovoce a opis / 3-řádkový nápis ve věnci, Nesign., bronz 30 mm, krásná patina