ČNS Praha, 61. aukce

25 let trvání sboru dobrovolných hasičů 26.6.1892 -

Položka 2462
Vyvolávací cena: 150 CZK
Docílená cena: 160 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Kolín

25 let trvání sboru dobrovolných hasičů 26.6.1892 - znak, opis / 4-řádkový nápis, Nesign., cín 29 mm s původním raženým ouškem, hr., vl.škr., patina