Příjem limitů končí:Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Kolín
25 let trvání sboru dobrovolných hasičů 26.6.1892 - znak, opis / 4-řádkový nápis, Nesign., cín 29 mm s původním raženým ouškem, hr., vl.škr., patina