ČNS Praha, 61. aukce

Výtěžková medailka dolů Svatý Václav a Emanuel 1864 -

Položka 2463
Vyvolávací cena: 600 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Krásná Hora u Milešova

Výtěžková medailka dolů Svatý Václav a Emanuel 1864 - hornická kladívka, 6-řádkový německý nápis/ 6-řádkový německý nápis, Nesign., cín 26 mm, Don.4553, patina