ČNS Praha, 61. aukce

Pichl a Anýž - Hospodářsko průmyslová výstava 1925 -

Položka 2464
Vyvolávací cena: 400 CZK
Docílená cena: 500 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Kroměříž

Pichl a Anýž - Hospodářsko průmyslová výstava 1925 - kovář u kovadliny, výstavní atributy, pohled na město a nápis, Sign., zlacený bronz 77x70 mm

Zachovalost: 1