ČNS Praha, 61. aukce

Pátek - Národopisná výstavka a návštěva Dr.Ed.Grégra

Položka 2466
Vyvolávací cena: 220 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Lužec nad Vltavou

Pátek - Národopisná výstavka a návštěva Dr.Ed.Grégra 2.-5.9.1893, Sign., cín 32 mm s původním raženým ouškem, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř