ČNS Praha, 61. aukce

AR medailka na otevření měšťanského pivovaru 1822 -

Položka 2467
Vyvolávací cena: 1 600 CZK
Docílená cena: 2 800 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Mladá Boleslav

AR medailka na otevření měšťanského pivovaru 1822 - korunovaný český lev, opis / 7-řádkový nápis, Sign. IWL, Nepunc., Ag 27mm, 4.168g, Don.4456, dr.rys.,pat.