Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Olomouc
Josef von Engel - starosta Olomouce 1886 - poprsí mírně zleva, německý opis / městský znak v kartuši, opis, Sign.JS, zlac.bronz 47 mm, dr.hr., pěkná patina