ČNS Praha, 61. aukce

Josef von Engel - starosta Olomouce 1886 - poprsí

Položka 2469
Vyvolávací cena: 1 000 CZK
Docílená cena: 1 100 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Olomouc

Josef von Engel - starosta Olomouce 1886 - poprsí mírně zleva, německý opis / městský znak v kartuši, opis, Sign.JS, zlac.bronz 47 mm, dr.hr., pěkná patina