ČNS Praha, 61. aukce

Nesign. - upomínka na tábor lidu 16.VIII.1868 -

Položka 2470
Vyvolávací cena: 240 CZK
Docílená cena: 240 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Petruškovy Vrchy u Vysokého v Krkonoších

Nesign. - upomínka na tábor lidu 16.VIII.1868 - dubový věnec, český opis / 8-řádkový český nápis, cín 32 mm s raženým ouškem, nep.hr., skvrnky, patina