ČNS Praha, 61. aukce

Kafka Bohumil - PF 1912 - pištec sedící na skále

Položka 2473
Vyvolávací cena: 1 500 CZK
Docílená cena: 1 700 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Praha - novoročenky firmy Franta Anýž

Kafka Bohumil - PF 1912 - pištec sedící na skále, nápis, Sign., jednostranný bronz 48x58 mm, Kr.2, patina R!

Zachovalost: 1