ČNS Praha, 61. aukce

Fritsche/Thein - návštěva cís. Fr.Josefa I. - poprsí

Položka 2474
Vyvolávací cena: 420 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891

Fritsche/Thein - návštěva cís. Fr.Josefa I. - poprsí zprava, český opis/ Průmyslový palác, Sign., cín 38mm s původním raženým ouškem, ŠFP.24c, vl.rysky, patina