Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Vídeň
Zikmund Hasenfeld - na 58.narozeniny 25.II.1895 - ruka vhazuje minci do spořící pokladničky / 8-řádkový nápis, Nesign., bronz 32 mm, skvrna, patina, téměř