Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Polsko
August III. - AR korunov. medaile 17.I.1734 - poprsí zprava, opis/ genius s pochodní u oltáře, pol.orlice, písmo, Sign.V, 43mm, 29.517g, dr.hr., patina, tém. R!