Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Vatikán, Pius IX., 1846 - 1878
Bianchi 1854 - poprsí zleva, opis/ pohled do basiliky sv. Pavla v Lateránu, opis, Sign., Ag 82mm, cca 280g, dr.hr., krásná patina RR!