ČNS Praha, 61. aukce

5 milionů Marek 1923 - von Stein

Položka 2534
Vyvolávací cena: 500 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Nouzovky Westfálska

5 milionů Marek 1923 - von Stein, Nesign., zlacený bronz 44 mm, nep.hr., nep.rysky, téměř