Příjem limitů končí:Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Smaltované odznaky
Praha, Hloubětín - Podpůrný spolek Karel Havlíček Borovský, Nesign., smaltov.bronz 24x32 mm s jehlicí, poškozený smalt