Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Bozen (Bolzano) 1912 - arcivév. Eugen na koni zprava, opis / 5-řádkový nápis, střelnice, znak, Sign., Punc. Ag800, lité stříbro 44 mm s původním ouškem, patina