ČNS Praha, 61. aukce

Vídeňské Nové Město 1881 - I.dolnorakouské spolkové

Položka 2584
Vyvolávací cena: 600 CZK
Docílená cena: 750 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Vídeňské Nové Město 1881 - I.dolnorakouské spolkové střelby, znak Dolních Rakous, opis/ znak města, opis, Nesign., Nepunc., Ag 33mm, 18.598g, přilet.ouško R!

Zachovalost: 2/2